Pobočky Ing. František Mečiar ADRIA

Chata Katka

Ubytovanie v 2 - 5 posteľových izbách s chladničkami a úložným priestorom, spoločenskou miestnosťou s televízorom. Detské ihrisko, tenisový kurt, ohnisko.

Chata Viktória

Chata Viktória sa nachádza v južnej časti Národného parku Slovenský raj. 6 izieb, spoločenská miestnosť pre 25 osôb, sociálne zariadenie, kompletne zariadená kuchyňa.

Chata Endel-Nádej

Chata v oblasti Košiarny Briežok v Slovenskom raji - chata rodinného typu priamo v lese, vhodné pre rodiny s deťmi, kapacita 11 lôžok, spoločenská miestnosť s TV-SAT a krbom, kuchyňa, krb, parkovanie.

Penzión Sar - San

Penzión Sar - San s kapacitou 14 lôžok - jedno až trojposteľové izby. Kuchynka, sociálne zariadenia, parkovisko, záhradné posedenie.

Penzión U Pacáka

Penzión na námestí starobylého mestečka Spišské Podhradie s výhľadom na Spišský hrad.

Chata Sova

Ubytovanie na chate v rekreačnej oblasti Čingov - terasa, ohnisko, parkovisko,kuchynka.

Chata Pod Sovou skalou

Chata v Slovenskom raji - 12 lôžok. Jedáleň, kúpeľňa, WC, kuchyňa - (kombinovaný sporák, chladnička), terasa s posedením, krb. Elektrické kúrenie. Obchod 400 m, reštaurácia 400 m, salaš 500 m.

Chata Ria Hrabušice

Ubytovanie v chalupe - 8 lôžok. Spoločenská miestnosť s TV, kuchyňa - plynový sporák, chladnička, jedálenský kút, krb. Parkovanie pri chalupe.

Chata Gabriela

Chata v Slovenskom raji s kapacitou 6 lôžok. Spoločenská miestnosť s kozubom, kuchyňa s elektrickým varičom, chladničkou a sporákom. Sociálne zariadenie, garáž, stolný tenis, detská hojdačka.

Chata AGS

Chata na Čingove s kapacitou 8 lôžok, sociálne zariadenie, vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom a jedálňou, sedenie s ohniskom, možnosť parkovania áut pri chate.

Penzión Anna Mária

Ubytovanie v samostatnom apartmáne s kuchyňou a chladničkou, TV-SAT, 2 samostatné izby, spoločenská miestnosť s chladničkou, varičom a umývadlom, terasa, záhrada.

Reštaurácia Pod hradom

Ubytovanie v 10 izbách so samostatným sociálnym zariadením. V objekte reštaurácia s barom, TV-SAT, biliardom a stolovým futbalom, salónik. K dispozícii strážené parkovisko.

Chata Berg

Ubytovanie v horskej chate v alpskom štýle v južnej časti národného parku Slovenský raj. Kapacita chaty je 9 lôžok. V Chate sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, TV, kuchynský kút, WC, sprcha.